MILOVICKÉ VÁLKY 2015.

Podrobnosti o programu najdete na stránkách www.milovickevalky.cz. Jen bychom vám rádi řekli, že vše z programu jste si měli původně užít na Hradčanech. Nic jsme nevypustili a stěhujeme to do Milovic. Pozitivní informace je to, že díky levnějšímu nájmu v Milovicích nebudeme zvyšovat vstupné a to zůstává na obvyklých 250 korunách za osobu, všechny vozy mají vjezd zdarma. Výhodou je taky lepší příjezd do Milovic po dálnici na Boleslav, což usnadní příjezdy směrem od Prahy. Ranvej v Milovicích necháváme opravovat silničářskou firmou z Benátek n. Jizerou, takže sprinty budou na čtyřech drahách jako fík...

Nikoho určitě nemrzí víc to, k čemu v Ralsku došlo, než nás. Na druhou stranu si zase říkáme: NÁS NENASEROU!:) Tak uvidíme, jestli se k tomu postavíte stejně! :):):)

NOVINKA ze dne 27. dubna 2015
MIMOŇSKÉ VÁLKY

Omlouváme se za to, že informace o pořádání MV se zasekly a my jsme vám tím komplikovali život. Víme, že naplánovat dovolenou atd. není zase taková legrace.
Věřte, že jsme to nedělali jen tak pro srandu, ale měli jsme k tomu vážné důvody. Dneškem padlo definitivní rozhodnutí a vy se dozvíte vše potřebné.

Nejdůležitější informace je ta, že Mimoňské války na letišti v RALSKU NEBUDOU.
Důvodem nejsou špatné výsledky jednání s Libereckým krajem. Naopak, hejtman Martin Půta nás podpořil při schvalování MV v radě Libereckého kraje - tímto blahopřejeme Liberečákům k normálnímu hejtmanovi:)
Stejně tak vstřícně reagovali starosta a místostarosta Mimoně, kteří pořádání letošního ročníku přivítali a u kafe nám povyprávěli o tom, jak vítají veškeré snahy o oživení bývalého vojenského prostoru Ralsko.

Problém přišel v souvislosti se schválením akce v samotném Ralsku. A TEĎ SE DOSTÁVÁME K PROBLÉMU Č. 2:
Podle nařízení Státního zastupitelství v České Lípě nemůžeme o této záležitosti nijak informovat. V současnosti probíhá vyšetřování Policie České republiky a my musíme zachovat mlčenlivost. Můžeme jen říct, že v souvislosti s hlasováním o povolení Válek jsme dostali nějaké divné nabídky a víc ani muk.
Jak se říká, chytrýmu napověz a hloupýho trkni. Prosím ty chytřejší z vás, ať to těm blbejm tady v tý diskuzi pak nějak vysvětlej :-)
Samozřejmě, že jakmile budeme mít od Policie povolení, tak hned všechny informace zveřejníme.

Takže jsme se Sandym seděli jak dvě hromady neštěstí, protože Mimoně jsou připravený téměř do posledního detailu. Je nasmlouvaná veškerá technika, dohodnutá spolupráce s Czech Drift Series, SMS, EASCA atd. A teď jsme skončili...

Rozhodli jsme se, že celoroční práci prostě jen tak nezahodíme. Jediné místo v České republice, kde se dá udělat akce takových rozměrů, jako jsou Války, je na letišti v Milovicích. Je stavěné téměř podle stejného projektu, je tam úplně identická ranvej, Hradčany mají jen to malé zešikmení pojížděček, Takže v podstatě Milovice jsou ještě o kousek větší:)

Nemůžeme udělat v Milovicích Mimoňské války. Jednak bysme vypadali trochu jako pitomci, co neznají zeměpis:) Za druhé počítáme s tím, že Války se do Mimoně přece jen ještě někdy vrátí. Je to prostě kultovní akce, na které jsme všichni vyrostli a bylo by smutné, kdyby měla skončit definitivně....

Máme ale sedět a bulet, že se už pátým rokem nedaří Mimoně dát dohromady? Bude jen o trpělivosti, kdy se to nakonec povede. Byť to bude čekání třeba na nové volby...

Takže závěrem je nám ctí představit vám mladší ségru /ségry?/ Mimoní:

organizace MV