Mimoňské války 7

Mimoňské války VII, které proběhly ve dnech 6.-8.5.2005 máme úspešne zasebou. I přesto, že bylo špatné počasí, se již v pátek začali sjíždet tuneři ze všech koutů světa. Ale i tak největší nával lidí byl v sobotu, kdy se letište naplnilo doslova k prasknutí. Celkový počet aut na letišti se vyšplhal na neskutečných 7000, což je opravdu úctyhodný výsledek.
V sobotu se počasí umoudřilo a tak si každý mohl najít zábavu, která mu vyhovuje. K vidění toho bylo hodně, spousty krásných naleštěných vozů, nadupaných vozů, menší přehlídka supersportů (Maserati MC-12, Porsche od Techartu, atd...), ale nechyběli zde ani tuzerské kousky a vraky. Dále bylo k vidění vystoupení kaskadérů, Drag motorek, u některých vystavovatelů show krásných slečen a spousty dalších lákadel, které jsem ani neviděl. Každopádně jako již tradičně proběhly sprinty na 400m, tentokráte ve čtyřech měřených drahách a jak to tak vypadá časy jsou stále lepší a lepší, takže jen tak dál, laďte co se dá ať dosáhnete taky na nějaký ten pohár. Ale ne jenom na sprintech šlo o poháry. Pohár mohl každý získat vy rychlostní zkoušce, ve slalomu, meření hlasitosti muziky nebo za vzhled svého miláčka. Kdo se vypracoval na pohárová místa, těm gratulujeme k úspěchu a vy, kteří jste nevyhrály, tak nezoufejte, v srpnu na vás čekají další poháry, tak se snažte.
Každopádně již v srpnu se na vás všechny tešíme opět na stejném místě, tak ať nás co milují 4 kola se zase sejde co nejvíce.